Çok kalabalık bir şehirde yaşıyorum. Tarihi dokusu ve dünya üzerindeki konumuyla insanın sınırlarını zorlayan bir şehir. Türkiye’nin her yerinden ve Dünya’nın birçok ülkesinden farklı kültür ve uyrukta insanlar görmek mümkün.

Rüya gibi bir şehir.. Burası İstanbul.. Bu şehirde yaşamak hem zor, hem sıkıcı, hem de çok güzel. Bu baktığınız açıya ve yaşadığınız duygu yoğunluklarına gör değişebilir.

FOTOĞRAF

2008 Yılından itibaren aktif olarak fotoğraf çekmekteyim. Fırsat buldukça farklı şehirlere seyahat etmekte, farklı kültürleri farklı hayatları ve yaşam alanlarını gezerek fotoğraf arşivimi zenginleştirmeye devam etmekteyim.

YAZARLIK

Küçük yaşlardan itibaren şiir denemelerim olmuştur. Arada hikaye, öykü yazmayı da denemekteyim. Toparlayabilirsem öncelikle bir şiir kitabı oluşturmayı çok istiriyorum.

AKTİVİTE

Tiyatro, Sergi, gibi sanatsal aktiviteleri çok sevdiğimden sıkça vakit ayırmaya çalışıyorum.

Kitap okuma konusunda, düzenli bir okuyucu olmak için çabaladığımı ifade etmek isterim. Kitap okumayı ve kitap okuyanları severim.

SPOR

Uzun süre Kick boks sporuyla ilgilendim fakat sakatlık sebebiyle bırakmak zorunda kaldım. Fırsat buldukça egzersiz yapmaya, yürüyüş yapmaya ve bisiklet binmeye çalışıyorum.

DÜŞÜNCE

Genel anlamda şiddet, ırkçılık, bağnaz düşünceler, fanatizm, her çeşit ön yargı, tartışmaya kapalı görüşler, kulaktan duyma inançlar ve istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve üreten insanları severim.

İŞ

Kurumsal çalışma hayatıma 1999 yılında özel bir şirkette başladım. Perakende (Market) sektöründe hizmet sunan bu özel şirkettin genel merkezinde çalışma hayatıma devam etmekteyim.

Ziyaretiniz için teşekkür ederim.